NASZ PUB
mystique

Pub Mystique w Bydgoszczy spełni wymagania każdego, kto oczekuje wysokiej różnorodności niebanalnych trunków. Whisky, rum, koniak, wino, likier? Nasza oferta jest o wiele większa, co zachwyci doświadczonych koneserów. Luksusowe alkohole pozwalają przenieść się w nieznane dotąd rejony! Proponujemy również egzotyczne koktajle i drinki.

U nas można przyjemnie spędzić szare popołudnie. Kawa podana w towarzystwie smakowitych łakoci wprawi w dobry nastrój. Proponujemy także bogaty wybór przekąsek.

Dowiedz się więcej
O imprezach w Mystique Pub

Imprezy w Mystique Pub to gwarancja rewelacyjnej zabawy! Dbamy o komfort, swobodę i bezpieczeństwo gości. Nie od dziś wiadomo, że miejsce tworzą ludzie! Każdy członek naszej ekipy to osoba zmotywowana do działania, która w swoją pracę wkłada całe serce. Obsługa z chęcią opowie o pozycjach z menu, a także pomoże w znalezieniu czegoś dla siebie.

Znacznym udogodnieniem jest możliwość zarezerwowania stolika, a także wynajęcia lokalu. U nas możesz zorganizować wymarzone przyjęcie, które na długo pozostanie w pamięci.

Luksusowe alkohole i napoje bez procentów

Ekskluzywne alkohole cieszą się ogromnym zainteresowaniem gości. Stale odkrywamy nowe trunki i sukcesywnie dodajemy je do menu. Nasza oferta nie jest skierowana wyłącznie dla miłośników procentów! Możemy pochwalić się szeroką ofertą napojów bezalkoholowych.